Zespół

Marek Oleśków

Członek Zarządu | Obsługa firm

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego z specjalizacją z zakresu Zarządzania Finansami w Podmiotach Gospodarczych. Od czasu studiów związany z bankowością w której przez ponad 11 lat zdobywał doświadczenie z zakresu finansowania i obsługi przedsiębiorstw oraz zarządzania w tym samym czasie kilkoma zróżnicowanymi zespołami i placówkami bankowymi.

Wieloletnie doświadczenie w bankowości zdobyte na różnorodnych stanowiskach w dniu dzisiejszym pozwala na elastyczne i efektywne wsparcie klientów.


Michał Wąsik

Członek Zarządu | CFO

Prawnik, Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Audytor Wewnętrzny Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej

Absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Finansów i Zarządzania WSB w Gdańsku, Wydziale Ekonomicznym WSB w Poznaniu, Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług US w Szczecinie.

Karierę zawodową w finansach rozpoczął w PKO BP S.A. jako analityk rynku mieszkaniowego, a następnie kontynuował pracę w Raiffeisen Bank Polska S.A. jako ekspert ds. oceny ryzyka kredytowego przedsiębiorstw. W latach 2012-2017 pełnił w BOŚ S.A. rolę regionalnego koordynatora ds. Inicjatywy JESSICA w woj. zachodniopomorskim, gdzie odpowiadał za sprzedaż kredytów z linii międzynarodowych instytucji finansowych CEB i EBI. Założyciel Asset Investment Group.

Specjalista w zakresie finansowania hoteli. Bierze udział w finansowaniu największych projektów condohoteli w Polsce. Doradza czołowym polskim przedsiębiorcom w zakresie optymalizacji i komercjalizacji projektów deweloperskich oraz projektów w systemie condo.

Mariusz Kiermasz

Członek Zarząd | Wealth Manager

Absolwent Politechniki Szczecińskiej specjalizacja: Informatyka w zarządzaniu/Informatyka Bankowa oraz Akademii Inwestycyjnej opracowanej przez SzkołęBiznesu Politechniki Warszawskiej

Związany z bankowością private banking od 12 lat. Doświadczenie w tym sektorze zdobywał w największych bankach w Polsce, gdzie był odpowiedzialny za obsługę najzamożniejszych klientów z sektora Private/Prestige.


Paweł Pabianiak

Główny Analityk

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w instytucjach bankowych – PKO BP S.A., Raiffeisen Bank S.A., BOŚ S.A., w szczególności na stanowisku analityka ryzyka kredytowego i analityka kredytowego, i wynikająca z tego praktyczna znajomość zagadnień dotyczących szeroko rozumianej tematyki finansów przedsiębiorstwa, analizy finansowej przedsiębiorstw, oceny efektywności projektów inwestycyjnych, rachunkowości, czy zarządzania ryzykiem kredytowym. Jako specjalista w finansowaniu wszelkich przedsięwzięć gospodarczych inwestycyjnych uczestniczył w finansowaniu projektów na kwotę kilku miliardów złotych.

W ramach własnej działalności uzyskał szerokie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania finansowania kredytowego, współpracy z przedsiębiorcami i bankami, oraz zarządzania finansami przedsiębiorstwa.